اخبار -آرشیو
يكشنبه 16 شهريور 1393
میلاد امام رضا (ع) و روز محیط بان گرامی باد

یا ضامن آهومیلاد با سعادت حضرت امام رضا (ع) ضامن آهو و روز محیط بان بر محیط بانان فداکار و حافظان حریم مقدس طبیعت و
                                     تنوع زیستی این سرزمین مبارک باد.
دوشنبه 10 شهريور 1393
بازدید مدیرکل از شهرستان البرز


به مناسبت هفته دولت بازدید مدیرکل محترم حفاظت محیط زیست استان قزوین و هیئت همراه از واحدهای صنعتی منتخب شهرستان البرز در تاریخ 93/6/9 انجام پذیرفت.
جناب آقای مهندس غیاثوند ریاست محترم اداره حفاظت محیط زیست شهرستان البرز در این باره افزودند به مناسبت هفته دولت جناب آقای دکتر علی پور مدیرکل محترم و هیئت همراه  ضمن ملاقات با فرماندار محترم شهرستان البرز جناب آقای مهندس حسن پور ، در محل اداره حفاظت محیط زیست شهرستان البرز حضور و آقای مهندس غیاثوند گزارشی از آخرین وضعیت محیط زیست شهرستان و مسائل و مشکلات حوزه را به استحضار مدیرکل محترم رساندند و در ادامه با هماهنگی های انجام پذیرفته از تعداد 5 واحد صنعتی منتخب حوزه شهرستان که در زمینه های اجرای برنامه های محیط زیستی پیشتاز بودند بازدید نمودند.
در پایان نیز جناب آقای دکتر علی پور و هیئت همراه با مدیرعامل محترم شرکت شهرصنعتی البرز جناب آقای مهندس امامی ملاقات و در جریان مسائل و مشکلات شهرصنعتی و واحدهای مستقر و از جمله تصفیه خانه شهر الوند و شهرصنعتی قرار گرفتند.
تصاویر در ادامه ...
پنجشنبه 6 شهريور 1393
تجدید میثاق با شهدا
همزمان با هفته دولت انجام پذیرفت:
تجدید میثاق کارکنان حفاظت محیط زیست شهرستان البرز با آرمان های شهدا ،جناب آقای مهندس سیاوش غیاثوند ریاست و کارکنان محترم اداره به همراه جناب آقای روزبه استاندار محترم و جناب آقای مهندس حسن پور فرماندار محترم شهرستان البرز و جمعی از مسئولین شهرستان ضمن حضور در گلزار شهدا شهر الوند و اهدای گل به مقام شامخ شهدای انقلاب و دفاع مقدس ادای احترام نمودند.
سه شنبه 4 شهريور 1393
ملاقات با امام جمعه الوند
به مناسبت هفته دولت و گرامیداشت این ایام ، برنامه ملاقات روسای ادارات شهرستان البرز با امام جمعه شهر الوند جناب حجت الاسلام علی طهماسبی برگزار گردید.در این جلسه که جناب آقای مهندس غیاثوند ریاست محترم اداره حفاظت محیط زیست شهرستان البرز نیز حضور داشتند یاد و خاطه شهیدان رجایی و باهنر گرامی داشته شد.
دوشنبه 3 شهريور 1393
هفته دولت گرامی باد

** هفته دولت گرامی باد **
   ( 2-8 شهریور93 )

هفته دولت، فرصتى است تا لختى تامل کنیم و به آن چه در گذر شتابزده زمان پنهان مانده، نظر افکنیم. باید رنج و تلاش مسوولان متعهد کشور را ارج نهیم، خدمت هاى نادیدنى دولت مردان خدمتگزار و صاحب منصبان درد آشنا را سپاس گوییم و به همه تلاش گران و زحمت کشان نظام جمهورى اسلامى خسته نباشید بگوییم.
امام خمینی (ره):
" اگر یک حکومتى، ارزشهایش ارزشهاى انسانى، اخلاقى و اسلامى باشد (و) بخواهد خدمت به نوع خودش بکند و خودش را خدمت گزار بداند، قهراً ملت با اوست و قهراً یک قدرت خارجى نمیتواند او را تحت تاثیر قرار بدهد."
چهارشنبه 29 مرداد 1393
آزادسازی پرنده شکاری

بازگشت به طبیعت یک بهله پرنده شکاری ،
جناب آقای مهندس غیاثوند ریاست محترم اداره حفاظت محیط زیست شهرستان البرز اظهار داشتند پیرو دریافت گزارشات مردمی مبنی بر اسارت یک بهله پرنده شکاری در منزل شخصی، مامورین یگان حفاظت شهرستان البرز به محل عزیمت و ضمن بازداشت فرد خاطی نسبت به معرفی نامبرده به مراجع قضایی جهت رسیدگی اقدام و ضمنا پرنده شکاری نیز پس بررسی های لازم به دامان طبیعت بازگردانده شد.
جناب مهندس غیاثوند در این خصوص به عموم شهروندان گرامی توصیه نمودند از نگهداری هرگونه پرنده و حیوان وحشی و اسارت انها  با توجه به جرم بودن این عمل خودداری نمایند.
سه شنبه 14 مرداد 1393
دستگیری شکارچیان متخلف

مامورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان البرز موفق به دستگیری دو نفر شکارچی متخلف در تاریخ 93/5/13 شدند.
به گزارش جناب آقای مهندس غیاثوند ریاست محترم اداره حفاظت محیط زیست شهرستان البرز در پی دریافت گزارش مبنی بر وقوع تخلف مامورین این اداره در معیت ریاست محترم اداره به محل عزیمت و موفق به دستگیری دو نفر تبعه افغانستان که اقدام به زنده گیری بلدرچین نموده بودند ، شدند که پرونده پس از تکمیل مراحل تحقیقاتی جهت رسیدگی به مراجع محترم قضایی ارسال گردید.
در همین رابطه جناب آقای مهندس غیاثوند از عموم شهروندان درخواست نمودند که در صورت مشاهد هرگونه تخلف محیط زیستی اعم از شکار و صید غیرمجاز ، آلودگیهای هوا ،خاک و آب مراتب را سریعا به اداره شهرستان و یا اداره کل حفاظت محیط زیست استان گزارش نمایند.
جمعه 3 مرداد 1393
روز جهانی قدس
امام خمینی(ره) :

« روز قدس یک روز اسلامی است،‌ و یک بسیج عمومی اسلامی است. من امیدوارم که این امر مقدمه باشد از برای یک «حزب مستضعفین» در تمام دنیا.»
جمعه 23 خرداد 1393
همایش دوستداران محیط زیست
همایش دوستداران محیط زیست الوند

و

                                         پاکسازی طبیعت
زمان: جمعه تاریخ 93/3/23  - ساعت 10 صبح 
مکان:الوند- پارک ارم - منطقه 8
جمعه 23 خرداد 1393
دستگیری شکارچیان متخلف


مامورین یگان حفاظت اداره حفاظت محیط زیست شهرستان البرز موفق به کشف یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز و دستگیری سه نفر شکارچی متخلف شدند.جناب آقای مهندس غیاثوند ریاست محترم اداره حفاظت محیط زیست شهرستان البرز در این خصوص اظهار داشتند طی عملیات گشت و کنترل حوزه استحفاظی در تاریخ 93/3/21  یک نفرشکارچی متخلف به همراه یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد و همچنین طی ماموریت جداگانه دونفر تبعه افغان که اقدام به زنده گیری بلدرچین نموده بودند دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.
شنبه 17 خرداد 1393
هفته محیط زیست گرامی باد
"هفته محیط زیست"
گرامی باد.

                                                  (15 - 22 خرداد 93)
شعار روز جهانی محیط زیست:

به نشانه مقابله با گرمایش زمین
 (( صدایتان را بالا ببرید نه سطح دریاها را  ))

* Raise Your Voice Not The Sea Level *


سه شنبه 13 خرداد 1393

سالروز رحلت ملکوتی رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی
(رضوان الله تعالی علیه)
                                  تسلیت باد


اگر امام نیست ، خدای او ، راه او ، رهنمودهای او و انگشت نورانی اشاره های او که ما را به راه راست هدایت می کرد، هست و مهم این است که ما کار بزرگ امام را بشناسیم و قدر بدانبم . (مقام معظم رهبری)

چهارشنبه 30 مهر 1393 
تعداد کل بازدید کنندگان: 16592
تعداد بازدیدکنندگان کنونی: 1

. کلیه حقوق سایت محفوظ است