اخبار -آرشیو
يكشنبه 2 آذر 1393
هفته بسیج گرامی باد

بسیج عطری است آسمانی که از جوانه‏های ایمان تراوش می‏شود و پایگاهی است برای مُشت‏های گره شده. 

   

 

پنجشنبه 29 آبان 1393
سرپرست اداره محیط زیست شهرستان البرز خبر داد:
روستای حسن آباد کلج از زباله پاکسازی شد

طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولان شهرستان البرز روستای حسن آباد کلج این شهرستان توسط دانش آموزان از زباله پاکسازی شد

چهارشنبه 7 آبان 1393
يكشنبه 16 شهريور 1393
میلاد امام رضا (ع) و روز محیط بان گرامی باد

یا ضامن آهومیلاد با سعادت حضرت امام رضا (ع) ضامن آهو و روز محیط بان بر محیط بانان فداکار و حافظان حریم مقدس طبیعت و
                                     تنوع زیستی این سرزمین مبارک باد.
دوشنبه 10 شهريور 1393
بازدید مدیرکل از شهرستان البرز


به مناسبت هفته دولت بازدید مدیرکل محترم حفاظت محیط زیست استان قزوین و هیئت همراه از واحدهای صنعتی منتخب شهرستان البرز در تاریخ 93/6/9 انجام پذیرفت.
جناب آقای مهندس غیاثوند ریاست محترم اداره حفاظت محیط زیست شهرستان البرز در این باره افزودند به مناسبت هفته دولت جناب آقای دکتر علی پور مدیرکل محترم و هیئت همراه  ضمن ملاقات با فرماندار محترم شهرستان البرز جناب آقای مهندس حسن پور ، در محل اداره حفاظت محیط زیست شهرستان البرز حضور و آقای مهندس غیاثوند گزارشی از آخرین وضعیت محیط زیست شهرستان و مسائل و مشکلات حوزه را به استحضار مدیرکل محترم رساندند و در ادامه با هماهنگی های انجام پذیرفته از تعداد 5 واحد صنعتی منتخب حوزه شهرستان که در زمینه های اجرای برنامه های محیط زیستی پیشتاز بودند بازدید نمودند.
در پایان نیز جناب آقای دکتر علی پور و هیئت همراه با مدیرعامل محترم شرکت شهرصنعتی البرز جناب آقای مهندس امامی ملاقات و در جریان مسائل و مشکلات شهرصنعتی و واحدهای مستقر و از جمله تصفیه خانه شهر الوند و شهرصنعتی قرار گرفتند.
تصاویر در ادامه ...
پنجشنبه 6 شهريور 1393
تجدید میثاق با شهدا
همزمان با هفته دولت انجام پذیرفت:
تجدید میثاق کارکنان حفاظت محیط زیست شهرستان البرز با آرمان های شهدا ،جناب آقای مهندس سیاوش غیاثوند ریاست و کارکنان محترم اداره به همراه جناب آقای روزبه استاندار محترم و جناب آقای مهندس حسن پور فرماندار محترم شهرستان البرز و جمعی از مسئولین شهرستان ضمن حضور در گلزار شهدا شهر الوند و اهدای گل به مقام شامخ شهدای انقلاب و دفاع مقدس ادای احترام نمودند.
سه شنبه 4 شهريور 1393
ملاقات با امام جمعه الوند
به مناسبت هفته دولت و گرامیداشت این ایام ، برنامه ملاقات روسای ادارات شهرستان البرز با امام جمعه شهر الوند جناب حجت الاسلام علی طهماسبی برگزار گردید.در این جلسه که جناب آقای مهندس غیاثوند ریاست محترم اداره حفاظت محیط زیست شهرستان البرز نیز حضور داشتند یاد و خاطه شهیدان رجایی و باهنر گرامی داشته شد.
دوشنبه 3 شهريور 1393
هفته دولت گرامی باد

** هفته دولت گرامی باد **
   ( 2-8 شهریور93 )

هفته دولت، فرصتى است تا لختى تامل کنیم و به آن چه در گذر شتابزده زمان پنهان مانده، نظر افکنیم. باید رنج و تلاش مسوولان متعهد کشور را ارج نهیم، خدمت هاى نادیدنى دولت مردان خدمتگزار و صاحب منصبان درد آشنا را سپاس گوییم و به همه تلاش گران و زحمت کشان نظام جمهورى اسلامى خسته نباشید بگوییم.
امام خمینی (ره):
" اگر یک حکومتى، ارزشهایش ارزشهاى انسانى، اخلاقى و اسلامى باشد (و) بخواهد خدمت به نوع خودش بکند و خودش را خدمت گزار بداند، قهراً ملت با اوست و قهراً یک قدرت خارجى نمیتواند او را تحت تاثیر قرار بدهد."
چهارشنبه 29 مرداد 1393
آزادسازی پرنده شکاری

بازگشت به طبیعت یک بهله پرنده شکاری ،
جناب آقای مهندس غیاثوند ریاست محترم اداره حفاظت محیط زیست شهرستان البرز اظهار داشتند پیرو دریافت گزارشات مردمی مبنی بر اسارت یک بهله پرنده شکاری در منزل شخصی، مامورین یگان حفاظت شهرستان البرز به محل عزیمت و ضمن بازداشت فرد خاطی نسبت به معرفی نامبرده به مراجع قضایی جهت رسیدگی اقدام و ضمنا پرنده شکاری نیز پس بررسی های لازم به دامان طبیعت بازگردانده شد.
جناب مهندس غیاثوند در این خصوص به عموم شهروندان گرامی توصیه نمودند از نگهداری هرگونه پرنده و حیوان وحشی و اسارت انها  با توجه به جرم بودن این عمل خودداری نمایند.
سه شنبه 14 مرداد 1393
دستگیری شکارچیان متخلف

مامورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان البرز موفق به دستگیری دو نفر شکارچی متخلف در تاریخ 93/5/13 شدند.
به گزارش جناب آقای مهندس غیاثوند ریاست محترم اداره حفاظت محیط زیست شهرستان البرز در پی دریافت گزارش مبنی بر وقوع تخلف مامورین این اداره در معیت ریاست محترم اداره به محل عزیمت و موفق به دستگیری دو نفر تبعه افغانستان که اقدام به زنده گیری بلدرچین نموده بودند ، شدند که پرونده پس از تکمیل مراحل تحقیقاتی جهت رسیدگی به مراجع محترم قضایی ارسال گردید.
در همین رابطه جناب آقای مهندس غیاثوند از عموم شهروندان درخواست نمودند که در صورت مشاهد هرگونه تخلف محیط زیستی اعم از شکار و صید غیرمجاز ، آلودگیهای هوا ،خاک و آب مراتب را سریعا به اداره شهرستان و یا اداره کل حفاظت محیط زیست استان گزارش نمایند.

شنبه 5 خرداد 1397 
تعداد کل بازدید کنندگان: 25765
تعداد بازدیدکنندگان کنونی: 1

. کلیه حقوق سایت محفوظ است